logo

O nás

Historie naší firmy

Již přes 20 let nabízíme našim zákazníkům své služby. Vše začalo v 1991, jakmile to umožnila měnící se politická situace a legislativa. Byly jsme první optická živnost v okrese Příbram. Hledání vhodných prostor k podnikání nebylo jednoduché. Ty se nakonec našli v Dlouhé ulici 11. 7. 1997, a tak vznikla firma Optik Antonín.

Po dvou letech sbírání zkušeností nám však prostory přestaly vyhovovat a tak bylo na čase se poohlédnout po jiných. V prosinci 1993 jsme se přestěhovaly do Pražské ulice č. p. 31 v centru města.

Nová doba si však žádala i moderní technické vybavení optiky. Pořízením moderních CNC brusů řízených počítačem a digitálního fokometru se podstatně zvýšila kvalita i rychlost dodání brýlí zákazníkovi. Postupem času bylo zapotřebí provádět i osobní měření zraku a aplikaci kontaktních čoček, proto v naší výbavě nesměl chybět autorefraktor značky ZEISS pro přesné měření zraku. V trendu modernizace jsme nepolevily a v roce 2008 jsme otevřeli nově vybavenou prodejnu v ulici Střelecká 28, schválenou již jako nestátní zdravotnické zařízení. Zde krom měření zraku a aplikaci kontaktních čoček naleznete i širokou nabídku brýlových obrub, slunečních brýlí, dalekohledů a dalšího sortimentu z oboru optiky.

Tradice, letité zkušenosti v oboru a profesionalita, to jsou naše přednosti, které nás odlišují od ostatních. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami. Rádi Vás přivítáme.

Václav Antonín
Drahuša Antonínová
Jan Antonín

 

 

banner-right

ZASTUPUJEME TYTO ZNAČKY


azzaro bausch black carrera cazal cogan
converse czone dilem eschenbach essilor jai
luger mexx nikon okula omega optifog
oxibis polaroid puma rudy stepper tag